t

1 czerwca 2016

Lovely - 3x lakier, 1x pomadka w kredce


Rzeczy ukazane na zdjęciu powyżej zakupiłam w Rossmannie na wyprzedaży -49%. Paragonu nie posiadam, ale na pewno nie kosztowały więcej niż 4 zł.
***
Lakier zarówno Classic jak i Exotic Color są mega intensywne i na pigmentowane. Pędzelki są standardowe nie za duże nie za małe. Przyjemnie się nimi maluje paznokcie :) 
Posiadam jeszcze jeden lakier tej marki, z serii Fast Dry, ale nie polecam (nie wiem może trafił mi się jakiś przestarzały) ciągnął się lekko i na dodatek ma duży rozdwojony pędzel  i ciężko było nim malować... A do tego wcale nie wysycha tak szybko jak zapewnia producent :P


Trwałość wszystkich trzech lakierów jest taka sama, tak max 3 dni. Po 3 dniach zaczynają się ścierać zarówno po bokach jak i od góry.


*** 
Co do pomadki w kredce - jestem zachwycona!


Lovely, Color Wear Long Lasting kolor 3.
Pojemność: 2gNajbardziej w tej kredce podoba mi się to, że kredka jest wysuwana. Nie lubię temperować kredek tak jak mamy w przypadku Golden Rose (klik)
Łatwo się nią maluje usta, jest miękka i nawilżająca, a kolor jest idealny na co dzień.
Co do trwałości to nie utrzymuje się zbyt długo, ale zawsze można poprawić w ciągu dnia - nawet bez lusterka bo nie zbiera się ani też nie roluje podczas poprawek. 

Na pewno kupię jakiś inny kolorek w regularnej cenie (ok.8zł)

***
A Wy miałyście te produkty? Sprawdziły się u Was? 
Piszcie w komentarzach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz