t

13 kwietnia 2016

Baza Peel Off - malujesz i zdejmujesz! ~ Miss Sporty


cena: ok. 8zł
pojemność: 8ml

od producenta:
Innowacyjna baza pod lakier. Posiada bezpieczną formułę, którą można stosować codziennie. Pozwala usunąć kolorowy lakier (również z dużą ilością brokatu lub drobin) bez konieczności stosowania zmywacza. Preparat nie niszczy płytki paznokciowej. Wygodną aplikację zapewnia elastyczny pędzel. Baza dostępna w odcieniu bieli.

Widząc tą bazę w Rossamnnie na półce od razu wpadła mi w oko, hasło `malujesz i zdejmujesz` mnie ujęło bo nie lubię bawić się w zmywanie np czerwonych czy też czarnych paznokci -.-  

Wróciłam do domu i od razu zaczęłam malować z nadzieją że będzie to moje małe cudeńko... 
Na paznokcie trzeba nałożyć dość spora warstwę (wiem już to z doświadczenia), żeby potem nie było problemu ze ściągnięciem i poczekać aż dobrze wyschnie i będzie niewidoczna.
Próbowałam już różnymi lakierami i czerwonymi i brokatowymi i muszę Wam przyznać, że się zawiodłam. Fakt faktem lakier schodzi jak podważymy go paznokciem, ale nie równo! i nic nie da się z tym zrobić, płytka paznokcia może się od tego `tarcia` zniszczyć :( 

Jeśli zechcemy użyć jednak zmywacza, żeby zmyć pozostałe resztki których nie możemy zdjąć to niestety zdziwimy się bo strasznie, ale to naprawdę strasznie jest to czasochłonne zajęcie. Lakier zaczyna się kleić, zostaje na paznokciu i nie jest to łatwa sprawa żeby go ściągnąć.

Użyłam też bazy na skórki paznokcia tak jak w przypadku robienia np jakiś wzorków czy też ombre >klik
(zdjęcie zapożyczone z Internetu)

I sprawdziła się o niebo lepiej niż w przypadku całych paznokci.
PODSUMOWUJĄC polecam jedynie na skórki.

ocena: 3,5/5 

2 komentarze: