20 listopada 2016

Alliexpress - mini zakupy 💋pomadki


Zacznę od tego, że te pomadki to mój pierwszy zakup z tej stronki. Nie chciałam tracić dużych pieniędzy - bałam się, że zakupione przedmioty mogą nie dotrzeć. 
Postawiłam więc na płynne pomadki :) 
Za 3 pomadki ze zdjęcia powyżej zapłaciłam jakoś 15zł + darmowa przesyłka. 


Pierwsza paczka przyszła całkiem znienacka chyba po miesiącu oczekiwania :D A była to pomadka Lime Crime w odcieniu cashmere. 
Oczekiwałam coś choć podobnego minimalnie do tego odcienia ze zdjęcia, niestety dostałam coś zupełnie innego. Kolor pomadki jest dość fioletowy, choć na pierwszy rzut oka w opakowaniu się taki nie wydaje...
Trwałość samej pomadki jest zaskakująco dobra wytrzymuje jedzenie czy też picie (zimne) z gorącymi potrawami może być różnie :)
Wykończenie jest w pełni matowe i pomadka zastyga na ustach. Można czuć na początku dyskomfort w postaci klejących ust. Po pewnym czasie to uczucie ustaje, ale jak nałoży się pomadki za dużo niestety usta będą się kleić, a co za tym idzie ściera się nierównomiernie.

Co do pomadek Kylie Jenner, byłam ich najbardziej ciekawa wybrałam dwa odcienie nude.
Koko K jest jaśniejszy i bardziej cielisty zaś Candy K jest ciemniejszy i brązowy, lecz nie sugerujmy się opakowaniem bo są to zupełnie inne odcienie.

Opakowania pomadek są łudząco podobne do oryginału, ale różnią się różnymi detalami (z tego co oglądałam na YT) oraz oczywiście kolorem.

Jak widać na załączonym obrazku powyżej, jak i w poniżej napisy z opakowania się zdarły po wrzuceniu do torebki pomadki luzem.
Wykończenie jest oczywiście takie jakie powinno być - matowe :) Sama trwałość jest NA PRAWDĘ DOBRA !!! Pomadka na ustach wytrzymuje prawie cały dzień. Po jedzeniu może lekko się zedrzeć od środka ust,  ale są to minimalne ubytki. Na dodatek nie ma żadnego uczucia ściągnięcia czy też klejących ust. Od razu po nałożeniu zastyga. Jestem z nich baaaardzo zadowolona! Na pewno kupię pozostałe kolory :D Bez dwóch zdań.

Poniżej zestawienie kolorów na dłoni:)2 komentarze: